Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, żeby korzystać z systemu

Wybierz wydarzenie

Wydarzenia dostępne w dniu: 24.09.2017
(rozpoczęcie między godz. 15.00 i 17.00)

Kreatywny plac zabaw - W dżungli wyobraźni

KREATYWNY PLAC ZABAW - W DŻUNGLI WYOBRAŹNI

Przestrzeń dedykowana dzieciom do 9 roku życia, gdzie najmłodsi mogą eksperymentować rozwijając swoją kreatywność na wyjątkowym placu zabaw. Nieograniczony czas zabawy. UWAGA - bilet do Laboratorium Pana Kleksa upoważnia również do wejścia na Kreatywny plac zabaw - "W dżungli wyobraźni".
24.09.2017 15.00 Kup bilet

Laboratorium Pana Kleksa

LABORATORIUM PANA KLEKSA "W promieniach słońca"

Wyrusz w niezwykłą podróż ze Słońca do Ziemi razem z małą cząstką światła zwaną Fotonkiem i dowiedz się, jak ważne dla życia na naszej Planecie jest Słońce. Czy Słońce zawsze świeci tak samo? Jak rośliny „żywią” się energią światła? Czy można wykorzystywać energię Słońca? Zapraszamy do Laboratorium Pana Kleksa na wspólne odkrywanie tajemnic słonecznej energii , a dawka witaminy D na jesienną słotę gwarantowana. Zajęcia edukacyjno-warsztatowe dla najmłodszych dostarczają wiele radości naszym milusińskim. W ramach biletu zabawa na Kreatywnym placu zabaw "W dżungli wyobraźni". Dziecku towarzyszyć musi opiekun - jeden upoważniony do bezpłatnego wstępu. Atrakcja dla dzieci w wieku do 9 lat. Czas trwania zajęć - do 60 minut.
24.09.2017 16.00 Kup bilet

Zwiedzanie indywidualne

WYSTAWY INTERAKTYWNE

Cztery stałe wystawy interaktywne: "Dookoła Świata", "Łamigłówka", "Zabawy z historią" oraz "Z energią!". Czas zwiedzania ok. 2,5-3 godzin. Wózki dziecięce należy pozostawić w wózkarni - nie można wprowadzać ich do wnętrz wystawienniczych.
24.09.2017 15.00 Kup bilet
© 2017 CENTRUM HEWELIANUM