Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, żeby korzystać z systemu

Wybierz wydarzenie

Wydarzenia dostępne w dniu: 30.09.2017
(rozpoczęcie między godz. 13.00 i 15.00)

Kreatywny plac zabaw - W dżungli wyobraźni

KREATYWNY PLAC ZABAW - W DŻUNGLI WYOBRAŹNI

Przestrzeń dedykowana dzieciom do 9 roku życia, gdzie najmłodsi mogą eksperymentować rozwijając swoją kreatywność na wyjątkowym placu zabaw. Nieograniczony czas zabawy. UWAGA - bilet do Laboratorium Pana Kleksa upoważnia również do wejścia na Kreatywny plac zabaw - "W dżungli wyobraźni".
30.09.2017 13.00 Kup bilet

Laboratorium Pana Kleksa

LABORATORIUM PANA KLEKSA "Witajcie w naszej bajce"

Wybierzemy się w niezwykłą podróż do świata bajek. Czy potrafimy skojarzyć bohaterów z ich atrybutami albo dopasować do siebie postaci z tej samej bajki? Spróbujemy także stworzyć swoich własnych bajkowych bohaterów. Zapraszamy do wspólnej zabawy! Zajęcia edukacyjno-warsztatowe dla najmłodszych dostarczają wiele radości naszym milusińskim. W ramach biletu zabawa na Kreatywnym placu zabaw "W dżungli wyobraźni". Dziecku towarzyszyć musi opiekun - jeden upoważniony do bezpłatnego wstępu. Atrakcja dla dzieci w wieku do 9 lat. Czas trwania zajęć - do 60 minut.
30.09.2017 14.30 Kup bilet

Zwiedzanie indywidualne

WYSTAWY INTERAKTYWNE

Cztery stałe wystawy interaktywne: "Dookoła Świata", "Łamigłówka", "Zabawy z historią" oraz "Z energią!". Czas zwiedzania ok. 2,5-3 godzin. Wózki dziecięce należy pozostawić w wózkarni - nie można wprowadzać ich do wnętrz wystawienniczych.
30.09.2017 13.00 Kup bilet

GWIEZDNE PORY ROKU - interaktywny pokaz astronomiczny

Dlaczego Gwiazda Polarna jest taka wyjątkowa? Jakie gwiazdozbiory widzimy na niebie w pogodną letnią noc? W czasie pokazu dowiemy się, jak rozpoznać pory roku na naszym nieboskłonie. BRAK MOŻLIWOŚCI WEJŚCIA DO KOPUŁY PO WSKAZANEJ GODZINIE ROZPOCZĘCIA SEANSU. Pokaz nieodpowiedni dla dzieci w wieku do 8 lat, trwa ok. 30 minut. Bilety w cenie 5 zł/os.
30.09.2017 14.30 Kup bilet
© 2017 CENTRUM HEWELIANUM