Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, żeby korzystać z systemu

Wybierz wydarzenie

Wydarzenia dostępne w dniu: 19.05.2018
(rozpoczęcie między godz. 11.00 i 13.00)

Kreatywny plac zabaw - W dżungli wyobraźni

KREATYWNY PLAC ZABAW - W DŻUNGLI WYOBRAŹNI

Przestrzeń dedykowana dzieciom do 9 roku życia, gdzie najmłodsi mogą eksperymentować rozwijając swoją kreatywność na wyjątkowym placu zabaw. Nieograniczony czas zabawy. UWAGA - bilet do Laboratorium Pana Kleksa upoważnia również do wejścia na Kreatywny plac zabaw - "W dżungli wyobraźni".
19.05.2018 11.00 Kup bilet

Laboratorium Pana Kleksa

LABORATORIUM PANA KLEKSA "Na straganie" dla dzieci w wieku 3-9 lat

Wybierzemy się na stragan i podsłuchamy o czym rozmawiają warzywa i owoce! Pomoże nam w tym animacja wiersza Jana Brzechwy "Na straganie" i mnóstwo warzywnych zagadek. Wspólnie zastanowimy się również, dlaczego owoce i warzywa zapewniają zdrowie przez cały rok, zamienimy się w naukowców i "rozbierzemy" owoce oraz warzywa na części pierwsze czyli zobaczymy pod mikroskopem to czego nie widać "gołym" okiem. Zapraszamy do wspólnej zabawy! Zajęcia edukacyjno-warsztatowe dla najmłodszych dostarczają wiele radości naszym milusińskim. W ramach biletu zabawa na Kreatywnym placu zabaw "W dżungli wyobraźni". Dziecku towarzyszyć musi opiekun - jeden upoważniony do bezpłatnego wstępu. Atrakcja dla dzieci w wieku do 9 lat. Czas trwania zajęć - do 60 minut.
19.05.2018 11.00 Kup bilet

Planetarium mobilne

O tym, gdzie Słońce wędruje dla dzieci od 7 lat

Pod kopułą pokażemy znaki zodiaku, opowiemy jak porusza się Słońce na tle znaków zodiaku, jak je rozpoznać i kiedy można je zobaczyć na niebie. Ze względów bezpieczeństwa w planetarium nie powinny przebywać dzieci PONIŻEJ 2 roku życia.
19.05.2018 12.00 Kup bilet

Zwiedzanie indywidualne

WYSTAWY INTERAKTYWNE

Cztery stałe wystawy interaktywne: "Dookoła Świata", "Łamigłówka", "Zabawy z historią" oraz "Z energią!". Czas zwiedzania ok. 2,5-3 godzin. Wózki dziecięce należy pozostawić w wózkarni - nie można wprowadzać ich do wnętrz wystawienniczych.
19.05.2018 11.00 Kup bilet
© 2017 CENTRUM HEWELIANUM