Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, żeby korzystać z systemu

Wybierz wydarzenie

Wydarzenia dostępne w dniu: 26.05.2018
(rozpoczęcie między godz. 14.00 i 16.00)

Kreatywny plac zabaw - W dżungli wyobraźni

KREATYWNY PLAC ZABAW - W DŻUNGLI WYOBRAŹNI

Przestrzeń dedykowana dzieciom do 9 roku życia, gdzie najmłodsi mogą eksperymentować rozwijając swoją kreatywność na wyjątkowym placu zabaw. Nieograniczony czas zabawy. UWAGA - bilet do Laboratorium Pana Kleksa upoważnia również do wejścia na Kreatywny plac zabaw - "W dżungli wyobraźni".
26.05.2018 14.00 Kup bilet

Laboratorium Pana Kleksa

LABORATORIUM PANA KLEKSA "Cząsteczka wg Pana Kleksa" dla dzieci w wieku 3-9 lat

Podczas zajęć zamienimy się w cząsteczki gazu, cieczy oraz ciała stałego, a także zajrzymy przez drzwi kuchenne do magicznego świata chemii, gdzie na kilka chwil staniemy się w wesołymi naukowcami. Zaznajomimy się z chromatografią, czyli rozłożymy mazak na kolory pierwsze oraz zamieszamy w składnikach z domowej kuchni i …. sami zobaczycie, co się wydarzy. Zajęcia edukacyjno-warsztatowe dla najmłodszych dostarczają wiele radości naszym milusińskim. W ramach biletu zabawa na Kreatywnym placu zabaw "W dżungli wyobraźni". Dziecku towarzyszyć musi opiekun - jeden upoważniony do bezpłatnego wstępu. Atrakcja dla dzieci w wieku do 9 lat. Czas trwania zajęć - do 60 minut.
26.05.2018 14.30 Kup bilet

Planetarium mobilne

Kosmiczna karuzela dla dzieci od 8 lat

Gwiazdy kręcą się jak karuzela. Jak to działa? Czy nasza mała Ziemia też potrafi tak tańczyć, a może ruchy leżą w zasięgu tylko olbrzymich galaktyk? Porozmawiamy o skomplikowanych tańcach, które dzieją się nad naszymi głowami i pod … stopami. A na deser spróbujemy je odtańczyć! Ze względów bezpieczeństwa w planetarium nie powinny przebywać dzieci PONIŻEJ 2 roku życia.
26.05.2018 14.00 Kup bilet

Zwiedzanie indywidualne

WYSTAWY INTERAKTYWNE

Cztery stałe wystawy interaktywne: "Dookoła Świata", "Łamigłówka", "Zabawy z historią" oraz "Z energią!". Czas zwiedzania ok. 2,5-3 godzin. Wózki dziecięce należy pozostawić w wózkarni - nie można wprowadzać ich do wnętrz wystawienniczych.
26.05.2018 14.00 Kup bilet

EGZOTYCZNE PLANETY - Nauka po polsku dla młodzieży i dzieci od 10 lat

Warsztaty dla młodzieży i dzieci od 10 lat. Na warsztatach wspólnie zastanowimy się skąd wiemy że istnieją planety pozasłoneczne jak ich szukać i gdzie ich wypatrywać. Nasza wyobraźnia nie zna granic, a więc może zaprowadzi nas do kosmicznej cywilizacji, a może sprowadzi na Ziemię. Podczas majowej edycji „Nauki po polsku” przybliżymy sylwetkę i odkrycia współczesnego astrofizyka Aleksandra Wolszczana. Cykl warsztatów „Nauka po polsku” ma na celu ukazanie polskich odkryć naukowych. Co miesiąc będziemy poznawać inny obszar zasług Polaków.
26.05.2018 15.00 Kup bilet
© 2017 CENTRUM HEWELIANUM