Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, żeby korzystać z systemu

Wybierz wydarzenie

Wydarzenia dostępne w dniu: 27.05.2018
(rozpoczęcie między godz. 11.00 i 13.00)

Kreatywny plac zabaw - W dżungli wyobraźni

KREATYWNY PLAC ZABAW - W DŻUNGLI WYOBRAŹNI

Przestrzeń dedykowana dzieciom do 9 roku życia, gdzie najmłodsi mogą eksperymentować rozwijając swoją kreatywność na wyjątkowym placu zabaw. Nieograniczony czas zabawy. UWAGA - bilet do Laboratorium Pana Kleksa upoważnia również do wejścia na Kreatywny plac zabaw - "W dżungli wyobraźni".
27.05.2018 11.00 Kup bilet

Laboratorium Pana Kleksa

LABORATORIUM PANA KLEKSA "Cząsteczka wg Pana Kleksa" dla dzieci w wieku 3-9 lat

Podczas zajęć zamienimy się w cząsteczki gazu, cieczy oraz ciała stałego, a także zajrzymy przez drzwi kuchenne do magicznego świata chemii, gdzie na kilka chwil staniemy się w wesołymi naukowcami. Zaznajomimy się z chromatografią, czyli rozłożymy mazak na kolory pierwsze oraz zamieszamy w składnikach z domowej kuchni i …. sami zobaczycie, co się wydarzy. Zajęcia edukacyjno-warsztatowe dla najmłodszych dostarczają wiele radości naszym milusińskim. W ramach biletu zabawa na Kreatywnym placu zabaw "W dżungli wyobraźni". Dziecku towarzyszyć musi opiekun - jeden upoważniony do bezpłatnego wstępu. Atrakcja dla dzieci w wieku do 9 lat. Czas trwania zajęć - do 60 minut.
27.05.2018 11.00 Kup bilet

Planetarium mobilne

Małe ABC dla dzieci w wieku 4-7 lat

Planetarium mobilne. Film animowany przeplatany aktywnościami dzieci. Razem z Gwiazdusiem poszukamy meteorytów, dowiemy się kiedy w środku dnia można zobaczyć wygwieżdżone niebo, a do tego poćwiczymy wyobraźnię rozpoznając kształty chmur. Ruszymy w niezwykłą podróż i znajdziemy odpowiedzi na pytania dotyczące zjawisk, które zachodzą wokół nas. Ze względów bezpieczeństwa w planetarium nie powinny przebywać dzieci PONIŻEJ 2 roku życia.
27.05.2018 12.00 Kup bilet

Zwiedzanie indywidualne

WYSTAWY INTERAKTYWNE

Cztery stałe wystawy interaktywne: "Dookoła Świata", "Łamigłówka", "Zabawy z historią" oraz "Z energią!". Czas zwiedzania ok. 2,5-3 godzin. Wózki dziecięce należy pozostawić w wózkarni - nie można wprowadzać ich do wnętrz wystawienniczych.
27.05.2018 11.00 Kup bilet

EGZOTYCZNE PLANETY - Nauka po polsku dla młodzieży i dzieci od 10 lat

Warsztaty dla młodzieży i dzieci od 10 lat. Na warsztatach wspólnie zastanowimy się skąd wiemy że istnieją planety pozasłoneczne jak ich szukać i gdzie ich wypatrywać. Nasza wyobraźnia nie zna granic, a więc może zaprowadzi nas do kosmicznej cywilizacji, a może sprowadzi na Ziemię. Podczas majowej edycji „Nauki po polsku” przybliżymy sylwetkę i odkrycia współczesnego astrofizyka Aleksandra Wolszczana. Cykl warsztatów „Nauka po polsku” ma na celu ukazanie polskich odkryć naukowych. Co miesiąc będziemy poznawać inny obszar zasług Polaków.
27.05.2018 13.00 Kup bilet
© 2017 CENTRUM HEWELIANUM