Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, żeby korzystać z systemu

Wybierz wydarzenie

Wydarzenia dostępne w dniu: 27.05.2018
(rozpoczęcie między godz. 15.00 i 17.00)

Kreatywny plac zabaw - W dżungli wyobraźni

KREATYWNY PLAC ZABAW - W DŻUNGLI WYOBRAŹNI

Przestrzeń dedykowana dzieciom do 9 roku życia, gdzie najmłodsi mogą eksperymentować rozwijając swoją kreatywność na wyjątkowym placu zabaw. Nieograniczony czas zabawy. UWAGA - bilet do Laboratorium Pana Kleksa upoważnia również do wejścia na Kreatywny plac zabaw - "W dżungli wyobraźni".
27.05.2018 15.00 Kup bilet

Laboratorium Pana Kleksa

LABORATORIUM PANA KLEKSA "Cząsteczka wg Pana Kleksa" dla dzieci w wieku 3-9 lat

Podczas zajęć zamienimy się w cząsteczki gazu, cieczy oraz ciała stałego, a także zajrzymy przez drzwi kuchenne do magicznego świata chemii, gdzie na kilka chwil staniemy się w wesołymi naukowcami. Zaznajomimy się z chromatografią, czyli rozłożymy mazak na kolory pierwsze oraz zamieszamy w składnikach z domowej kuchni i …. sami zobaczycie, co się wydarzy. Zajęcia edukacyjno-warsztatowe dla najmłodszych dostarczają wiele radości naszym milusińskim. W ramach biletu zabawa na Kreatywnym placu zabaw "W dżungli wyobraźni". Dziecku towarzyszyć musi opiekun - jeden upoważniony do bezpłatnego wstępu. Atrakcja dla dzieci w wieku do 9 lat. Czas trwania zajęć - do 60 minut.
27.05.2018 16.00 Kup bilet

Zwiedzanie indywidualne

EGZOTYCZNE PLANETY - Nauka po polsku dla młodzieży i dzieci od 10 lat

Warsztaty dla młodzieży i dzieci od 10 lat. Na warsztatach wspólnie zastanowimy się skąd wiemy że istnieją planety pozasłoneczne jak ich szukać i gdzie ich wypatrywać. Nasza wyobraźnia nie zna granic, a więc może zaprowadzi nas do kosmicznej cywilizacji, a może sprowadzi na Ziemię. Podczas majowej edycji „Nauki po polsku” przybliżymy sylwetkę i odkrycia współczesnego astrofizyka Aleksandra Wolszczana. Cykl warsztatów „Nauka po polsku” ma na celu ukazanie polskich odkryć naukowych. Co miesiąc będziemy poznawać inny obszar zasług Polaków.
27.05.2018 15.00 Kup bilet

WYSTAWY INTERAKTYWNE

Cztery stałe wystawy interaktywne: "Dookoła Świata", "Łamigłówka", "Zabawy z historią" oraz "Z energią!". Czas zwiedzania ok. 2,5-3 godzin. Wózki dziecięce należy pozostawić w wózkarni - nie można wprowadzać ich do wnętrz wystawienniczych.
27.05.2018 15.00 Kup bilet
© 2017 CENTRUM HEWELIANUM