Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, żeby korzystać z systemu

Wybierz wydarzenie

Wydarzenia dostępne w dniu: 30.08.2018
(rozpoczęcie między godz. 11.00 i 13.00)

Kreatywny plac zabaw - W dżungli wyobraźni

KREATYWNY PLAC ZABAW - W DŻUNGLI WYOBRAŹNI

Przestrzeń dedykowana dzieciom do 9 roku życia, gdzie najmłodsi mogą eksperymentować rozwijając swoją kreatywność na wyjątkowym placu zabaw. Nieograniczony czas zabawy. UWAGA - bilet do Laboratorium Pana Kleksa upoważnia również do wejścia na Kreatywny plac zabaw - "W dżungli wyobraźni".
30.08.2018 11.00 Kup bilet

Laboratorium Pana Kleksa

LABORATORIUM PANA KLEKSA "Roboty - do dzieła!" dla dzieci w wieku 3-9 lat

Poznajmy robotycznych mieszkańców Centrum Hewelianum! Kim są, gdzie można ich spotkać i w czym mogą nam pomóc??? Znajdziemy odpowiedzi na te pytania a także sprawdzimy czy roboty wykonają nasze polecenia. A może i one mają swoje humorki??? Zajęcia edukacyjno-warsztatowe dla najmłodszych dostarczają wiele radości naszym milusińskim. W ramach biletu zabawa na Kreatywnym placu zabaw "W dżungli wyobraźni". Dziecku towarzyszyć musi opiekun - jeden upoważniony do bezpłatnego wstępu. Atrakcja dla dzieci w wieku do 9 lat. Czas trwania zajęć - do 60 minut.
30.08.2018 11.00 Kup bilet

Okazjonalne zajęcia edukacyjne

"Na szlaku zagadek" - wędrówki po Hewelianum polecane dla dzieci między 7 a 12 rokiem życia

Co ciekawego kryje Góra Gradowa? Po nitce do kłębka, garść wskazówek pozwoli nam przejść bez błądzenia do wyznaczonego celu. Podczas spaceru poznamy ciekawostki przyrodnicze i historyczne. Dziecku towarzyszyć musi opiekun - jeden upoważniony do bezpłatnego udziału.
30.08.2018 11.30 Kup bilet

Planetarium mobilne

"Słoneczne tajemnice" polecane dla dzieci powyżej 7 roku życia

Wspólnie poznamy najbliższą nam gwiazdę. Wybierzemy się z nią na spacer i poznamy jej miejsce w ... Drodze Mlecznej. Określimy nasze gwiazdozbiory zodiakalne i dowiemy się, czy są tożsame z naszymi znakami zodiaku a także od czego zależą. Słonecznie zapraszamy do zabawy!!! Ze względów bezpieczeństwa w planetarium nie powinny przebywać dzieci PONIŻEJ 2 roku życia.
30.08.2018 12.30 Kup bilet

Zwiedzanie indywidualne

WYSTAWY INTERAKTYWNE

Cztery stałe wystawy interaktywne: "Dookoła Świata", "Łamigłówka", "Zabawy z historią" oraz "Z energią!". Czas zwiedzania ok. 2,5-3 godzin. Wózki dziecięce należy pozostawić w wózkarni - nie można wprowadzać ich do wnętrz wystawienniczych.
30.08.2018 11.00 Kup bilet

Na zdrowie - interaktywna wystawa czasowa

Jak właściwie szczotkować zęby? Czy mój mózg jest komputerem? Jak udzielić pierwszej pomocy? Jak będę wyglądać za 10, 20 lat? To tylko kilka z morza pytań, na które odpowiedzi znajdziecie korzystając z 20 stanowisk interaktywnych. Pamiętajcie, ruch to zdrowie!!!
30.08.2018 11.00 Kup bilet
© 2017 CENTRUM HEWELIANUM