Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, żeby korzystać z systemu

Wybierz wydarzenie

Wydarzenia dostępne w dniu: 07.10.2018
(rozpoczęcie między godz. 13.00 i 15.00)

Kreatywny plac zabaw - W dżungli wyobraźni

KREATYWNY PLAC ZABAW - W DŻUNGLI WYOBRAŹNI

Przestrzeń dedykowana dzieciom do 9 roku życia, gdzie najmłodsi mogą eksperymentować rozwijając swoją kreatywność na wyjątkowym placu zabaw. Nieograniczony czas zabawy. UWAGA - bilet do Laboratorium Pana Kleksa upoważnia również do wejścia na Kreatywny plac zabaw - "W dżungli wyobraźni".
07.10.2018 13.00 Kup bilet

Laboratorium Pana Kleksa

LABORATORIUM PANA KLEKSA "Cząsteczka wg Pana Kleksa" dla dzieci w wieku 3-9 lat

Podczas zajęć zamienimy się w cząsteczki gazu, cieczy oraz ciała stałego, a także zajrzymy przez drzwi kuchenne do magicznego świata chemii, gdzie na kilka chwil staniemy się w wesołymi naukowcami. Zaznajomimy się z chromatografią, czyli rozłożymy mazak na kolory pierwsze oraz zamieszamy w składnikach z domowej kuchni i …. sami zobaczycie, co się wydarzy. Zajęcia edukacyjno-warsztatowe dla najmłodszych dostarczają wiele radości naszym milusińskim. W ramach biletu zabawa na Kreatywnym placu zabaw "W dżungli wyobraźni". Dziecku towarzyszyć musi opiekun - jeden upoważniony do bezpłatnego wstępu. Atrakcja dla dzieci w wieku do 9 lat. Czas trwania zajęć - do 60 minut.
07.10.2018 14.30 Kup bilet

Zwiedzanie indywidualne

WYSTAWY INTERAKTYWNE

Cztery stałe wystawy interaktywne: "Dookoła Świata", "Łamigłówka", "Zabawy z historią" oraz "Z energią!". Czas zwiedzania ok. 2,5-3 godzin. Wózki dziecięce należy pozostawić w wózkarni - nie można wprowadzać ich do wnętrz wystawienniczych.
07.10.2018 13.00 Kup bilet

Światowy Tydzień Kosmosu - dla dzieci od 7 roku życia

Czy możemy mieszkać tylko na Ziemi? Czym jest Księżyc i dlaczego różnie wygląda? Pluton to planeta, czy pierwiastek? Z okazji Światowego Tygodnia Kosmosu zapraszamy na warsztaty w niezwykłej przestrzeni Galerii Ruchu, podczas których odpowiemy na pytania "nie z tej Ziemi". Centrum Hewelianum już po raz kolejny weźmie udział największej na świecie corocznej akcji astronomicznej "World Space Week"
07.10.2018 13.30 Kup bilet
© 2017 CENTRUM HEWELIANUM