Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, żeby korzystać z systemu

Wybierz wydarzenie

Wydarzenia dostępne w dniu: 16.12.2018
(rozpoczęcie między godz. 11.00 i 13.00)

Kreatywny plac zabaw - W dżungli wyobraźni

KREATYWNY PLAC ZABAW - W DŻUNGLI WYOBRAŹNI

Przestrzeń dedykowana dzieciom do 9 roku życia, gdzie najmłodsi mogą eksperymentować rozwijając swoją kreatywność na wyjątkowym placu zabaw. Nieograniczony czas zabawy. UWAGA - bilet do Laboratorium Pana Kleksa upoważnia również do wejścia na Kreatywny plac zabaw - "W dżungli wyobraźni".
16.12.2018 11.00 Kup bilet

Laboratorium Pana Kleksa

LABORATORIUM PANA KLEKSA "Przygoda w laboratorium"

Zapraszamy na prawdziwą przygodę z…chemią. Uczestnicy dowiedzą się na czym polega praca w laboratorium. Poznają główne atrybuty naukowców: ubiór i podstawowy sprzęt laboratoryjny. Dzieciaki przemienią się w małych naukowców i samodzielnie przeprowadzą kilka prawdziwych doświadczeń laboratoryjnych. Dawka emocji gwarantowana! Zajęcia edukacyjno-warsztatowe dla najmłodszych dostarczają wiele radości naszym milusińskim. W ramach biletu zabawa na Kreatywnym placu zabaw "W dżungli wyobraźni". Dziecku towarzyszyć musi opiekun - jeden upoważniony do bezpłatnego wstępu. Atrakcja dla dzieci w wieku do 9 lat. Czas trwania zajęć - do 60 minut.
16.12.2018 11.00 Kup bilet

Zwiedzanie indywidualne

WYSTAWY INTERAKTYWNE

Cztery stałe wystawy interaktywne: "Dookoła Świata", "Łamigłówka", "Zabawy z historią" oraz "Z energią!". Czas zwiedzania ok. 2,5-3 godzin. Wózki dziecięce należy pozostawić w wózkarni - nie można wprowadzać ich do wnętrz wystawienniczych.
16.12.2018 11.00 Kup bilet
© 2017 CENTRUM HEWELIANUM