Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, żeby korzystać z systemu

Wybierz wydarzenie

Wydarzenia dostępne w dniu: 26.01.2019
(rozpoczęcie między godz. 12.00 i 14.00)

Kreatywny plac zabaw - W dżungli wyobraźni

KREATYWNY PLAC ZABAW - W DŻUNGLI WYOBRAŹNI

Przestrzeń dedykowana dzieciom do 9 roku życia, gdzie najmłodsi mogą eksperymentować rozwijając swoją kreatywność na wyjątkowym placu zabaw - wielkoformatowych klockach. Nieograniczony czas zabawy. UWAGA - zakupiony bilet do Laboratorium Pana Kleksa upoważnia również do wejścia na Kreatywny plac zabaw - "W dżungli wyobraźni".
26.01.2019 12.00 Kup bilet

Laboratorium Pana Kleksa

LABORATORIUM PANA KLEKSA "Witajcie w naszej bajce"

Wybierzemy się w niezwykłą podróż do świata bajek. Czy potrafimy skojarzyć bohaterów z ich atrybutami albo dopasować do siebie postaci z tej samej bajki? Spróbujemy także stworzyć swoich własnych bajkowych bohaterów. Zapraszamy do wspólnej zabawy! Zajęcia edukacyjno-warsztatowe dla najmłodszych dostarczają wiele radości naszym milusińskim. Dziecku towarzyszyć musi opiekun - jeden upoważniony do bezpłatnego wstępu. Atrakcja dla dzieci w wieku do 9 lat. Czas trwania zajęć - do 60 minut.
26.01.2019 12.30 Kup bilet

Okazjonalne zajęcia edukacyjne

Widzialne czy niewidzialne? SCIENCE SHOW 3+

To, co widzimy to bardzo mała część tego co istnieje w rzeczywistości. Jak zobaczyć więc niewidzialne? Jakie zmysły możemy wykorzystać, żeby poznać otaczający nas świat? Czy możemy „zobaczyć” promieniotwórczość? Przekonamy się na własne oczy!
26.01.2019 13.30 Kup bilet

Zwiedzanie indywidualne

WYSTAWY INTERAKTYWNE

Cztery stałe wystawy interaktywne w trzech różnych budynkach: przyrodnicza "Dookoła Świata", matematyczna "Łamigłówka", historyczna "Zabawy z historią" oraz fizyczna "Z energią!". Czas zwiedzania ok. 2,5-3 godzin. Wózki dziecięce należy pozostawić w wózkarni - nie można wprowadzać ich do wnętrz wystawienniczych.
26.01.2019 12.00 Kup bilet
© 2017 CENTRUM HEWELIANUM