Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, żeby korzystać z systemu

Wybierz wydarzenie

Wydarzenia dostępne w dniu: 23.02.2019
(rozpoczęcie między godz. 12.00 i 14.00)

Kreatywny plac zabaw - W dżungli wyobraźni

KREATYWNY PLAC ZABAW - W DŻUNGLI WYOBRAŹNI

Przestrzeń dedykowana dzieciom do 9 roku życia, gdzie najmłodsi mogą eksperymentować rozwijając swoją kreatywność na wyjątkowym placu zabaw - wielkoformatowych klockach. Nieograniczony czas zabawy. UWAGA - zakupiony bilet do Laboratorium Pana Kleksa upoważnia również do wejścia na Kreatywny plac zabaw - "W dżungli wyobraźni".
23.02.2019 12.00 Kup bilet

Laboratorium Pana Kleksa

LABORATORIUM PANA KLEKSA "Gdzie ta zima?"

Ile mamy pór roku? Po czym poznać, że zbliża się zima? Rozwiążemy zimowe zagadki. Zrobimy własny śnieg i poznamy nietypowy lód. Zajęcia edukacyjno-warsztatowe dla najmłodszych dostarczają wiele radości naszym milusińskim. Dziecku towarzyszyć musi opiekun - jeden upoważniony do bezpłatnego wstępu. Atrakcja dla dzieci w wieku do 9 lat. Czas trwania zajęć - do 60 minut.
23.02.2019 12.30 Kup bilet

Okazjonalne zajęcia edukacyjne

Słodko czy gorzko? 7+

Uwielbiacie czekoladę? My też! Walcowanie? Temperowanie? Cały proces powstawania czekolady weźmiemy pod lupę. Wcielimy się w rolę cukiernika i dokonamy trudnych wyborów związanych z rodzajem czekolady tworzącej praliny i smaku nadzienia! Po ciężkiej pracy czas na słodką nagrodę – czy uda Wam się oprzeć pokusie by nie zjeść od razu wszystkich wykonanych smakołyków?
23.02.2019 13.00 Kup bilet

Zwiedzanie indywidualne

WYSTAWY INTERAKTYWNE

Cztery stałe wystawy interaktywne w trzech różnych budynkach: przyrodnicza "Dookoła Świata", matematyczna "Łamigłówka", historyczna "Zabawy z historią" oraz fizyczna "Z energią!". Czas zwiedzania ok. 2,5-3 godzin. Wózki dziecięce należy pozostawić w wózkarni - nie można wprowadzać ich do wnętrz wystawienniczych.
23.02.2019 12.00 Kup bilet
© 2017 CENTRUM HEWELIANUM